Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer appartementen liggen op afstand van 2 km van het treinstation Argelès-sur-Mer en op wandelafstand van 6 minuten van het Tropical Jump. Het appartement van 40 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.

    Het Réserve Naturelle Nationale du Mas-Larrieu en het Quartier du Mouré liggen respectievelijk op 2 km afstand en op afstand van 6 km van dit 1-badkamer appartement. Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse appartement ligt op een locatie aan het strand in de Argeles Plage wijk van Argelès-sur-Mer. Deze accommodatie is op op een rijafstand van 15 minuten van de Kerk van Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Engelen gelegen.

    Bij dit appartement zijn een inloopdouche en een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een droger in de badkamer.

    Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Het is op een klein stukje lopen van de dichtstbijzijnde bushalte Hotel Plage Des Pins opgericht. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals snorkelen en wandelen, is beschikbaar nabij de accommodatie. Het appartement omvat een terras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00

    Kameropties bij Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer

    Bij dit appartement zijn een inloopdouche en een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een droger in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Voorzieningen foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Keuken foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Kamer foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Kamer foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Interieur foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Voorzieningen foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Hostel Bedden foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Faciliteiten foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Buitenkant foto Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer Andere info foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse appartement?
      De grootte van Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse appartement is 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Panoramic By Bellavista - Direct Bord De Plage - Terrasse Argelès-sur-Mer